Op zondag 6 juli 2025 organiseert KV Burgerlust1924 een gezellige en smakelijke BURGERlust Dag in de Burgerlusthof. Tussen 13:11 en 19:11 uur is iedereen van harte welkom voor een middag vol sfeer, muziek en natuurlijk heerlijke hamburgers.
Naast versbereide burgers en muzikale gezelligheid is er volop vermaak voor jong en oud. Voor de kinderen is er een springkussen, en bezoekers kunnen tevens de Burgerlusthof ontdekken, inclusief het eigen samengestelde museum dat een inkijkje geeft in onze 100-jarige geschiedenis van ‘Karneval i Egelse’ én de rijke historie van de vereniging.
Tijdens de dag bieden wij ook de mogelijkheid om ons eigen huislikeurtje, ’t Vóttekletjerke, te proeven. Voor liefhebbers is dit drankje bovendien te koop om thuis van na te genieten.
Kortom: een middag vol smaak, plezier en traditie. Kom langs en vier de BURGERlust dag met ons mee!
Zien wij u daar?